Prijava

Vijesti

Održana početna konferencija projekta Pozdrav 2 - jačanje kapaciteta zdravstvene zaštite Koprivničko-križevačke županije

Na početnoj konferenciji projekta Pozdrav 2, koja je održana u Županijskoj upravi, predstavljeni su projekti POZDRAV 2.1. i POZDRAV 2.2., kojima će se dodatno unaprijediti dostupnost, kvaliteta i učinkovitost zdravstvene zaštite za stanovnike cijele Koprivničko-križevačke županije. Riječ je o projektima ukupne vrijednosti veće od 2,48 milijuna eura, financiranima bespovratnim sredstvima iz Europskog fonda za regionalni razvoj i državnog proračuna čime Koprivničko-križevačka županija nastavlja ulagati u razvoj primarne zdravstvene zaštite. Župan Tomislav Golubić, tom prilikom istaknuo da će moderniziranje infrastrukture te ulaganje u novu medicinsku opremu privući i nove medicinske radnike. Voditeljica projekta, Maja Blažek, osvrnula se na glavni cilj projekta te naglasila da će se provedbom oba projekta osigurati značajno moderniziranje zdravstvene infrastrukture, nabava suvremene medicinske opreme te unapređenje uvjeta rada zdravstvenih djelatnika.  Stručnu podršku u pripremi i provedbi projekta pruža PORA - Regionalna razvojna agencija Koprivničko-križevačke županije. Koprivničko-križevačka županija i županijski Dom zdravlja ovim projektima potvrđuju svoju predanost kontinuiranom ulaganju u zdravstvo i podizanju standarda zdravstvene zaštite, stvarajući sustav koji odgovara potrebama građana i doprinosi kvalitetnijem životu stanovnika cijele županije.

Više u ovoj kategoriji: « Najavljen program 28. Špancirfesta