Gradonačelnica Dragica Ratković održala prijem za nogometnu reprezentativku Janu Škrlec
- Napisao/la Kristina Lulić
- Objavljeno u Vijesti
- veličina pisma smanji veličinu pisma uvečaj veličinu pisma
- Ispis
Gradonačelnica Varaždinskih Toplica Dragica Ratković upriličila je prijem za Janu Škrlec, mladu nogometašicu iz Varaždinskih Toplica koja svojim sportskim uspjesima uspješno predstavlja grad na nacionalnoj razini te već nekoliko godina gradi zapaženu nogometnu karijeru. Iako je tek završila prvi razred srednje škole, Jana iza sebe već ima nastupe za hrvatsku nogometnu reprezentaciju, a svojim predanim radom i sportskim rezultatima svrstala se među najperspektivnije mlade nogometašice svoje generacije. Svoje prve nogometne korake napravila je u Nogometnom centru Varaždinske Toplice gdje je, kao jedna od rijetkih djevojčica među dječacima, pokazivala izniman talent. Nakon promjene pravila prema kojima djevojke nakon određene dobi više ne mogu igrati u muškim ekipama, svoj je nogometni put nastavila u ŽNK Međimurje-Čakovec. Jana je članica hrvatske reprezentacije već nekoliko godina. Redovito sudjeluje na okupljanjima, razvojnim turnirima te zimskim i ljetnim reprezentativnim kampovima na kojima se okupljaju najbolje mlade nogometašice iz cijele Hrvatske. Tijekom prijema Jana je gradonačelnici ispričala kako je trenutno članica hrvatske reprezentacije u uzrastu U16 te da je pred njom novo razdoblje u kojem će se natjecati za mjesto u U17 reprezentaciji. Gradonačelnica Dragica Ratković čestitala je Jani na dosadašnjim uspjesima te joj zaželjela mnogo sreće u nastavku sportske karijere.
facebook.com/vtvtelevizija
youtube.com/@vtv_televizija
Kontakt
RSS